Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Eksport nierdzewki w Japonii w maju

Eksport nierdzewki w Japonii w maju

Poniedziałek, 8 lipca 2013

 

     Za danych podanych przez japońskiego Ministra Finansów, w maju wyeksportowano 86 285 ton produktów ze stali nierdzewnej (3,7% mniej niż w kwietniu) przy średniej cenie transakcji na poziomie 3,782 USD/t (- 4% niż w kwietniu). Najwięcej, ponieważ do Chin, sprzedano 16 910 ton (-1,1%), następnie do Tajwanu - 16 277 ton (+43,3%) i do Korei Południowej - 13 372 tony (-18,3%).

 

Źródło: http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.