Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Postępowanie antydumpingowe w Wietnamie

Postępowanie antydumpingowe w Wietnamie

Środa, 10 lipca  2013

 

      Nam Competition Authority  (tłum. red. Urząd ds. Konkurencji) podległe Ministerstwu Handlu i Przemysłu ogłosiło informację o przeprowadzeniu postępowania antydumpingowego na zimnowalcowaną stal nierdzewną. Lokalni producenci - POSCO oraz Hoa Binh Inox Joint Stock Company, złożyło skargę, że produkty ze stali nierdzewnej sprowadzane z Chin, Malezji, Indonezji i Tajwanu mają niższe ceny od produkowanych w krajowych zakładach. Badanie będzie dotyczyć okresu od 1 kwietnia 2012 roku do końca marca br.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.