Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Japonia zwiększa produkcję

Japonia zwiększa produkcję

Środa, 17 lipca 2013

 

     Według danych podanych przez japońskie Ministerstwo Finansów, produkcja stali nierdzewnej w kraju zwiększyła się w maju br. o ,07% w stosunku do kwietnia osiągając wielkość 231 995 ton. Wyprodukowano 110 040 ton materiałów ze stali z przewagą chromu (+3,8%) oraz 121 995 ton - na bazie niklu (-1,9%) oraz 7 255 ton innych (-0,6%).

 

Źródło: http://www.yieh.com

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.