Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Eksport w Japonii w maju

Eksport w Japonii w maju

Poniedziałek, 22 lipca 2013

 

   Eksport płaskiej stali nierdzewnej  w maju w Japonii wyniósł 60 891 ton, 4,2% mniej niż w kwietniu i 3,5% mniej niż w maju ubiegłego roku.  W przeciągu pierwszych 5 miesięcy tego roku wyeksportowano 307 437 ton produktów płaskich (- 8,2%). Największym importerem z wielkością 69 502 ton była Korea Południowa (-10,4%). Jako drugi uplasował się Tajwan - 54 347 ton (+ 32%).

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.