Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Panoramic Resources zwiększa produkcję

Panoramic Resources zwiększa produkcję

Czwartek, 25 lipca 2013

 

    Australijska firma wydobywnicza Panoramic Resources postanowiła zwiększyć swoje prognozy produkcyjne na następny rok z 19 000 - 20 000 ton do 20 000 - 21 000 ton, gdy w ostatnim kwartale ustanowiła nowy rekord produkcji niklu - 5 619 ton, więcej o 19% niż w ubiegłym kwartale. Za cały rok wielkość produkcji wyniosła 19 561 ton (szacunki krążyły między 18 500 - 19 000 ton) dając drugi najlepszy wynik w historii firmy.  Zakład w Savannah zwiększył produkcję o 24% w stosunku do poprzedniego kwartału (2 366 ton). Mniejszy wzrost produkcji zanotowała fabryka w Lanfranchi  - o 16% do 3 253 ton.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.