Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rosjanie nie chcą kolejnej kopalni

Rosjanie nie chcą kolejnej kopalni

Czwartek, 25 lipca 2013

 

    W miasteczku Novokhopersk w zachodniej Rosji w ostatnią niedzielę doszło do manifestacji przeciwko otworzeniu zakładu wydobycia niklu i miedzi w regionie Voronezh. Organizatorzy twierdzą, że w pikiecie wzięło udział 3000 osób, ale Policja szacuje liczbę demonstrujących na 900. Była to kolejna próba przeciwników nowego zakładu, którzy już od roku walczą z właścicielem - Ural Mining and Metallurgical Company (UMMC), wstrzymania prac. Protestujący obawiają się negatywnego wpływu fabryki na środowisko naturalne.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.