Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Produkcja niklu w Norilsk Nickel spada

Produkcja niklu w Norilsk Nickel spada

Środa, 31 lipca 2013

 

    Norilsk Nickel zmniejszył produkcję niklu w drugim kwartale roku o 5% do 67 814 ton. Biorąc pod uwagę pierwsze sześć miesięcy roku, produkcja spadła o 4% z 145 463 do 139 387 ton.  Firma odnotowała wzrost produkcji pozostałych surowców - miedzi o 4% do 94 622 ton (II kwartał; +4% za pierwsze półrocze), platyny o 35% do 1888 tys. ton (pierwsze półrocze). palladu o 28% do 755 tys. ton (-3% za pierwsze półrocze).

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.