Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Antam zwiększa produkcję

Antam zwiększa produkcję

Środa, 31 lipca 2013

 

    Drugi co do wielkości indonezyjski producent surowców Antam, zwiększył produkcję niklu w pierwszej połowie roku z ilością nieco ponad 6 mln ton o połowę w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego, kiedy to wyprodukował ok. 4 mln ton. Wzrosła także produkcja żelazoniklu - o 27% z 8 tys. ton do ponad 10 tys. ton, przy zwiększaniu sprzedaży o 53%.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.