Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Większa produkcja w Japonii

Większa produkcja w Japonii

Środa, 31 lipca 2013

 

    Produkcja surowej stali nierdzewnej w Japonii wśród 7 czołowych producentów wzrosła w czerwcu o 4,2% to 311 804 ton w  stosunku do maja (296 377 ton) i o 5,2% porównując z zeszłym rokiem.  Warto tu zauważyć, że w czerwcu, zarówno Hikari Works of Nippon Steel & Sumikin Stainless Steel Corporation (NSSC), jak i Shunan Works of Nisshin Steel Co wznowiły produkcję w swoich zakładach.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.