Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Spadek importu w Turcji

Spadek importu w Turcji

Środa, 7 sierpnia 2013

 

     Jak podaje Turecki Instytut Statystyczny, import kręgów nierdzewnych w kraju wyniósł w czerwcu 41 936 ton, mniej o 14% niż w maju. Jednocześnie koszty importu zmniejszyły o 17,5% do 96,7 mln $. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku, całkowita wielkość przywozu kręgów wyniosła do 225 875 ton (-19,5% w stosunku rok do roku) przy kwocie importu 550 mln $ (+10,5%).

   

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.