Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Mniejszy eksport Japonii

Mniejszy eksport Japonii

Piątek, 8 sierpnia 2013

 

     W czerwcu łączny eksport produktów ze stali nierdzewnej wyniósł 92 062 tony, zanotowując spadek rzędu 6,7% w stosunku do maja. O 8,9% w tym czasie zmniejszyła się średnia cena transakcji - do 3 4444 $/t. Sprzedaż do Chin zmalała o 2,7%, do Tajwanu o 9,4%. Zwiększyła się natomiast wysyłka do Korei Południowej - o 26,3%.

   

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.