Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Popyt na stal według Damstahla

Popyt na stal według Damstahla

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013

 

     Niemieckie centrum serwisowe, Damstahl donosi, że w bieżącym roku o około 3% zmniejszy się europejskie zapotrzebowanie na stal nierdzewną. Popyt ze strony południowych krajów pozostaje na niskim poziomie już od zeszłego roku.  Teraz również Niemcy i kraje  skandynawskie borykają się z kłopotami w sektorze budowniczym oraz motoryzacyjnym i do końca tego roku nie należy, zdaniem Damstahla, spodziewać się zmian. Mniejsze zakupy, to także niższe dochody producentów/dystrybutorów, szczególnie przy spadającej cenie nierdzewki i dodatków stopowych.

   

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.