Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Outokumpu w Shenzen

Outokumpu w Shenzen

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013

 

     Outokumpu, będąc  liderem w produkcji materiałów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych do wykończeń bydunków, wygrało przetarg na dostawy stali nierdzewnej do budowy elewacji  najwyższego drapacza chmur w Chinach, mierzącego 660 metrów wysokości. Ping An Finance Center ulokowane w Schenzen będzie siedzibą Life Insurance Company of China, a także gigantycznym biurowcem, w którym znajdzie się też miejsce dla sklepów, restauracji czy centrum rozrywki.  Inwestycja za ma zostać ukończona w 2016 roku.

    Stal nierdzewna ze względu na swe właściwości idealnie nadaje się do zastosowań przy fasadach - antykorozyjność zapewnia długowieczność zarówno estetyczną jak i funkcjonalność, bardzo niska  przewodność cieplna nie dopuszcza do gwałtownego przegrzania budynku latem lub oziębienia zimą, stal nierdzewna stanowi także izolację przed hałasem.

   

Źródło http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.