Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowa fabryka POSCO

Nowa fabryka POSCO

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013

 

     15 sierpnia została otworzona nowa fabryka zimnowalcowanej stali nierdzewnej w Izmit w Turcji. POSCO Assan TST w 60% jest kierowane przez POSCO, zaś pozostałe 40% udziałów posiadają: turecki holding Kibar (30%) oraz Daewoo International (10%). W ceremonii otwarcia brali udział najwyżsi przedstawiciele władz tureckich, w tym Minister Nauki, Przemysłu i Technologii oraz Minister Ekonomii. Inwestycja pochłonęła 350 mln $. Fabryka z mocą produkcyjną 200 000 ton rocznie zwiększy możliwości sprzedażowe firmy, w tym na Środkowy Wschód oraz Europę.

   

Źródło http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.