Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rośnie konsumpcja w Chinach

Rośnie konsumpcja w Chinach

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013

 

    W pierwszym półroczu tego roku produkcja stali nierdzewnej, pomimo światowego kryzysu, wzrosła w Chinach o 9,6% w stosunku do tego samego okresu  poprzedniego roku i wyniosła blisko 9 mln ton. Z takim dużym wzrostem produkcji wiąże się wzrost konsumpcji - o 5,8% do blisko 7 mln ton, a także eksportu - aż o 34,2% do 1,26 mln ton.  Najświeższe dane z początku drugiego kwartału roku pokazują nieznaczny, bowiem o 0,2% spadek wielkości produkcji.

   

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.