Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Meksykańskie monety ze stali Outokumpu

Meksykańskie monety ze stali Outokumpu

Wtorek, 20 sierpnia 2013

 

    Outokumpu wygrało przetarg na dostawę stali nierdzewnej do założonej w 1535 roku Casa de Moneda de Mexico zajmującej się biciem monet. Zakład Mexinox, zlokalizowany w San Luis Potosi w Meksyku jest stałym dostawcą stali nierdzewnej do produkcji meksykańskiej waluty. Dodatkowe dostawy mają zaspokoić eksportowy rozwój Casa de Moneda de Mexico.

 

Źródło http://www.stainless-steel-ind.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.