Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rosja zwiększa import

Rosja zwiększa import

Wtorek, 20 sierpnia 2013

 

    SpetsStal podał dane dotyczące importu stali nierdzewnej w Rosji w bieżącym roku, i tak w czerwcu import zwiększył się o 4,5% do 18 727 ton w stosunku do maja, a czego blach o 8,1%, produktów długich o 3,5%, rur ze szwem o 20,5%. Zmniejszył się przywóz rur bezszwowych (-16,1%), drutu (-32,3%) i surówki (-78,5%). W ciągu pierwszej połowy roku importowano 115 741 ton nierdzewki (+8,8% niż w pierwszym półroczu 2012 roku). O 15,6% wzrósł przywóz blach walcowanych, 8,1% - rur ze szwem, o 47,5% - surówki. Import produktów długich zmniejszył się o 8,1%, drutu o 30,6%, zaś rur bezszwowych o 21,7%.

   

Źródło http://www.ussa.su

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.