Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Feldmeier inwestuje w Nowym Jorku

Feldmeier inwestuje w Nowym Jorku

Środa, 21 sierpnia 2013

 

   DeWitt należący do Feldmeier Equipment Inc, rodzinnej firmy założonej w 1952 roku, producent  zbiorników ze stali nierdzewnej służących do przechowywania (cysterny, czy pojemniki dla przemysłu spożywczego czy kosmetycznego) zbuduje w Nowym Jorku nowy zakład. Inwestycja pochłonie 8 mln $, z czego 750 000 $ sfinansuje miasto. Feldmeier ma już zakłady w stanach Alabama, Iowa oraz Nevada i propozycja częściowego finansowania projektu przez Nowy Jork miała przyciągnąć Feldmeiera to stworzenia nowych prac właśnie  w Nowym Jorku. Fabryka będzie zlokalizowana  wzdłuż Riverside Industrial Parkway

 

Źródło http://www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.