Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rośnie eksport w Japonii

Rośnie eksport w Japonii

Czwartek, 22 sierpnia 2013

 

   Z danych podanych przez japońskiego Ministra Finansów w czerwcu wielkość eksportu produktów płaskich ze stali nierdzewnej wzrosła o 7,5% do 65 481 ton. Biorąc pod uwagę pierwszą połowę roku zanotowano spadek o 8,2% (372 918 ton), zaś porównując z czerwcem ubiegłego roku eksport zmniejszył się o 8,1%. Największym odbiorcą Japonii w tym okresie była Korea Południowa (83 723, ton -8,9% w stosunku do czerwca 2012 roku), dalej plasował się Tajwan (66 782 ton, +28,4%).

 

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.