Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Większy eksport Chin

Większy eksport Chin

Piątek, 23 sierpnia 2013

 

   Eksport płaskich produktów ze stali nierdzewnej  wzrósł w lipcu o 6,3% w stosunku do czerwca osiągając wielkość 179 752 ton. O 25,6% zwiększyły się dostawy do Tajwanu (łącznie 65 236 ton) w odpowiedzi na możliwość wprowadzenia cen na zimmnowalcowane produkty ze stali nierdzewnej  z Chin.

   

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.