Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Zielone światło dla Nickel Mountain

Zielone światło dla Nickel Mountain

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013

 

   Szwedzki rząd wydał zgodę Nickel Mountain do rozpoczęcia fazy testów wydobycia surowca w kopalni zlokalizowanej w pobliżu rzeki Umea na północy kraju. Lokalne władze oraz Ministerstwo pomimo wielu protestów sprzyja Nickel Mountain ze względu na 500 nowych miejsc pracy, które mają powstać w momencie, gdy fabryka rozpocznie prace. Lokalni mieszkańcy, którzy na tych terenach zajmują się hodowlą reniferów oraz ekolodzy sprzeciwiają się ewentualnym pracom wydobywczym.

 

Źródło http://www.estainlesssteel.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.