Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Vale będzie zatrudniać obcokrajowców

Vale będzie zatrudniać obcokrajowców

Wtorek, 3 września 2013

 

   Vale poinformowało iż ze względu na brak wykwalifikowanych osób chętnych do podjęcia pracy przy projekcie Long Harbour, będzie szukać obcokrajowców.  Łącznie w kanadyjskich zakładach firmy pracuje 3 500 pracowników, z czego 900 nie pochodzi z Newfoundland i Labradora. Vale w szczególności poszukuje spawaczy stali  nierdzewnych, pracowników wysoko wyspecjalizowanych, na których jest generalnie duże zapotrzebowanie. Firma szuka osób zarówno z USA, jak i Europy.

 

Źródło http://www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.