Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Coraz większa produkcja w Indiach

Coraz większa produkcja w Indiach

Środa, 11 września 2013

 

   Według przewidywań prezesa Indian Stainless Steel Development Association i jednocześnie doradcy Jindal Stainless Limited N.C Mathura, do 2015 roku produkcja stali nierdzewnej w Indiach osiągnie wielkość 4 mln ton. W obecnym roku wzrost produkcji szacuje się na 9 %. Stal nierdzewna w Indiach głównie znajduje zastosowanie w sektorze budowlanym, transportowym, w tym motoryzacyjnym i kolejowym.

 

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.