Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

25 mln ton nierdzewki w Chinach

25 mln ton nierdzewki w Chinach

Czwartek, 12 września 2013

 

   8 września w Chinach odbył się międzynarodowy kongres poświęcony stalom nierdzewnym, na którym to Mr. Li Cheng, prezes Stainless Steel Council of China Special Steel Enterprises Association ogłosił, że szacowana wielkość produkcji surowej stali nierdzewnej w 2020 roku ma przekroczyć 25 mln ton, przy 20 mln konsumpcji.

 

Źródło http://www.texreport.co.jp

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.