Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rekordowy eksport w Chinach

Rekordowy eksport w Chinach

Piątek, 13 września 2013

 

   Wielkość eksportu nierdzewnych produktów w Chinach osiągnęła w sierpniu rekordowy poziom 6,14 mln ton. Wielkość ta konsekwentnie rośnie od marca tego, w stosunku do lipca wzrosła o 19,2%, ale biorąc pod uwagę  sierpień 2012 roku - aż o 44,8%. Łącznie w ciągu pierwszych 7 miesięcy roku wyeksportowano 41,98 mln ton, więcej o 17,4% niż w tym samym okresie w poprzednim roku.

 

Źródło http://www.texreport.co.jp

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.