Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Produkcja w Japonii maleje

Produkcja w Japonii maleje

Środa, 19 września 2013

 

   O 4% w stosunku do poprzedniego miesiąca i o 0,5% w porównaniu z ubiegłym rokiem w lipcu zmalała produkcja stali nierdzewnej w Japonii. Spośród łącznie 239 450 ton, wyprodukowano 122 745 ton stali na bazie chromu (-0,9%) i 116 705 ton stali na bazie niklu (-7,3%).

  Jednocześnie zmniejszyła się wielkość zapasów - o 2,1% do 121 265 ton.

 

Źródło http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.